Kuchyně

- Icon -

Zařizujete si novou kuchyň, ale nejste si jisti stylem, materiály nebo barvami? Správně navržená kuchyně totiž dokáže zásadně ulehčit práci. Kromě toho, že by se vám měla líbit, musí být i funkční.

Italská značka Ernestomeda je ikonickou záležitostí a symbolem kvality. Název značky vznikl spojením slov „Ernesto“ (zástupce starých tradic) a „meda“ (něco nového). A naprosto vystihuje filozofii značky. Její hlavní myšlenkou je spojení staré (tradiční) kuchyně s novým designem.

Všechny kuchyně Ernestomeda jsou modulární, dle daných dispozic se klientovi na míru upravují jednotlivé díly. Kombinovat lze různé pracovní desky, materiály, úchyty, držáky na vína, jídelní stoly, barové pulty a další.

V současné době je nejoblíbenějším a nejprogresivnějším modelem kuchyň, která nese jméno ICON. Kuchyň, která je jako stvořená pro opravdové fajnšmekry a nadšence, kteří ocení každý inovativní detail. Pracovní desky ICON se snadno udržují a dvířka mají patentovaný systém odvětrávání, což zajišťuje optimální ochranu vnitřního prostoru skříněk. Rychle si oblíbíte i další prvky kuchyní ICON, jako jsou například úložné výklopné prostory za pracovní deskou, výsuvný jídelní stůl, nebo speciální výsuvné kování horních skříněk s náklopným systémem. Samozřejmostí je osvětlení pracovní desky či vnitřního prostoru skříněk systémem LED s množstvím čipů, které zajistí souvislý světelný pás. Na přání lze umístit do skříní skrývající vestavné spotřebiče čidlo, které pozná, že jste uzavřeli právě pečící troubu za dveře a akusticky vás na toto upozorní. Není divu, že za řadu ICON získala značka Ernestomeda ocenění Red Dot Design Award v kategorii funkčního designu. Design kuchyně pochází z dílny designera Giuseppe Bavusa, který se etabloval v prostředí leadrů v oblasti designových nábytků.

- One -

Máte-li zájem o kvalitu za přijatelnější cenu, pak společnost Ernestomeda nabízí např. model One. Celková cena se vždy odvíjí od velikosti a použitého materiálu (kámen, dřevo, nerez, sklo, dýha apod.). Všechny kuchyně jsou modulární, dle daných dispozic se klientovi na míru upravují jednotlivé díly, které si může vybrat v katalogu nebo v pražském showroomu. Zvolit můžete různé pracovní desky, materiály, úchyty, vinotékové police, jídelní stoly, barové pulty a další. Na závěr celého procesu dostane klient vizualizaci s cenou.

- Elektra -

Pakliže jste spíše konzervativní, je tu pro vás kuchyně Elektra. Je sice moderní, ale velice formální.

Ať už tedy hledáte nejnovější technologie a funkcionalistický design nebo tíhnete ke klasickým řešením, značka Ernestomeda vám nabízí mnoho možností. Teď už jen zvolit tu pravou.

Odebírejte naše novinky